Dzień Babci i Dziadka w Biedronkach

P1190402Dnia 5 lutego 2019roku w grupie Biedronek świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka. Przedszkolaki przygotowały dla swoich dziadków piękny występ artystyczny bogaty w wierszyki, piosenki i życzenia. Dla wszystkich gości, dzięki pomocy rodzców, przygotowano smaczny tort.

”Mały Strażak”

P1190366Dnia 18 stycznia 2019 roku przedszkolaki z Bajkowej Krainy wraz z kolegami i koleżankami z innych przedszkoli uczestniczyli w pokazie „Małych Strażaków”, uczniów szkół ze Stąporkowa, którego tematem była Pierwsza Pomoc Przedmedyczna oraz bezpieczeństwo podczas zabaw na śniegu. Akcję zorganizowała Komenda Powiatowa Policji oraz Straż Pożarna w Końskich.

Jasełka

DSC 0686W dniu 21 grudnia 2018 roku o godzinie 13.30 w naszym przedszkolu wszystkie dzieci wystawiły świąteczne Jasełka dla swoich rodziców, rodzeństwa oraz dziadków. W tym uroczystym dniu gościliśmy także Oliwkę wraz z mamą i babcią dla, której zorganizowano świąteczny kiermasz oraz uczniów z Prywatnej Szkoły Podstawowej. Po pięknym występie dzieci, pani dyrektor przekazała nagrody dla dziewczynek z grupy Żabek za zajęcie III miejsca oraz wyróżnienia w Ogólnopolskim konkursie plastycznym Baśniomalowanie, pod hasłem: „Polak Mały”, którego organizatorem był Ośrodek Kultury „Wzgórze Zamkowe” w Lubiniu.

# Razem Na Święta– paczka dla wychowanków OSW w Baryczy

P1190247Dzięki pomocy rodziców i przedszkolaków udało sie także pomóc innym dzieciom. Tuż przed świętami pani Renata i pani Ewelina przekazały świąteczną paczkę dla uczniów Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Baryczy. Z najlepszymi życzeniami Wespołych Świąt!

# Razem Na Święta-Świąteczny Kiermasz dla Oliwki

P1190203Już od wtorku 18 grudnia 2018r. trwa kiermasz świąteczny w naszym przedszkolu. Akcja charytatywna zorganizowana została dla Oliwki Nowek, która wymaga intemsywnej i systematycznej rehabilitacji.