Get Adobe Flash player

Zakończenie roku — Grupa Kangurki

24 czerwca 2022 roku o godzinie 13:00 miało miejsce uroczyste pożegnanie grupy Kangurki — naszej zerówki. Akademia rozpoczęła się wzniosłym tańcem — polotezem, zaprezentowanym przez Kangurki w towarzystwie dziewczynek z grupy Motylki. Następnie wystąpiła zerówka, po czym Motylki — 5-latki w montażu słowno-muzyczno-tanecznym pożeganły swoich starszych kolegów. Całość została zakończona wręczeniem dyplomów i upominków przez Dykrtor Dorotę Sykułę oraz Wicedyrektor Anne Wojciechowską a także przez wychowawców grupy Renatę Ciszek oraz Małgorzatę Borkowską. Uroczystość pożegnania zerówki przyniosła chwile radości a także wzruszeń. W końcu czas pożegnać nie jest dla nikogo łatwy. Mamy nadzieję. że po przerwie wakacyjnej Kangurki z nową energią wkroczą w mury szkoły. Życzymy, aby kolejny etap życia przyniósł wspaniałe doświadczenia a przedszkole pozostało dla zerówki magicznym wspomnieniem. 

na str

Dzień Dziecka

Z racji tego, że nasza placówka to przedszkole a w przedszkolu jest wiele dzieci, to DZIEŃ DZIECKA jest dla nas szczególnym, magicznym i pełnym emocji świętem. W tym roku postanowiliśmy po pandemicznej przerwie spędzić trochę czasu razem — całą placówką. Pojechaliśmy do kina mieszczącego się przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Stąporkowie na bajkę pt. „Igrzyska zwierzaków”. Każdy z nas z zainteresowaniem oglądał wyświetlony film, tym bardziej, że niekórzy z nas byli w kinie po raz pierwszy. Następnie wróciliśmy do przedszkola, gdzie czekał na nas pyszny, słodki poczęstunek i inne zabawy oraz atrakcje. To był wspaniały dzień !!!

 

285177052 5889477114412814 4582509347254342266 n

Lekcja o bezpieczeństwo ze Stróżami Prawa z Powiatowej Komendy Policji w Końskich

Nasze Przedszkolaki 07.06.2022 roku wzięły udział w prelekcji prowadzonej przez Policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Końskich.
 
Rozmawialiśmy o mądrym korzystaniu z Internetu oraz grach odpowiednich dla wieku dzieci. Ponadto Pani Marta zwróciła także uwagę na nadchodzące wakacje i bezpieczeństwo w czasie ich spędzania. Otrzymaliśmy wiele praktycznych informacji, które na pewno wcielimy w życie! Jesteśmy odpowiedzialni za siebie oraz za osoby w naszym otoczeniu.
 
Serdecznie dziękujemy naszym Stróżom Prawa za przyjęcie zaproszenia i ciekawą lekcję!

1654670213258

Wycieczka do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego — grupa Kangurki

Z okazji Dnia Dziecka Kangurki 31 maja 2022 odwiedziły JuraPark– kompleks turystyczny w Bałtowie. Dzieci obejrzały z bliska zwierzątka małe i te duże. Były nasze polskie, ale także egzotyczne.Po zjedzonym obiedzie wybraliśmy się tropem dinozaurów. Oglądaliśmy ich niezwykły świat. Na koniec, to co Kangury lubią najbardziej — park rozrywki (trampoliny, zjeżdżalnie, statek piracki, kolejka, rollercoaster oraz karuzela). Oj! działo się.

 IMG 20220601 WA0001

Dzień Rodziny

W naszym Przedszkolu 25 czerwca odbyły się wyjątkowe uroczystości. Obchodziliśmy wówczas Dzień Rodziny. W tym dniu każda z grup wystąpiła przed swoimi rodzicami na uroczystych akademiach, wręczyła piękne prezenty oraz obdarowała swoich najbliższych uśmiechem. Choć pogoda niezbyt dopisała, to mimo wszystko uroczystość sprawiła nad dużo radości oraz przyniosła chwile wzruszenia. Występy odbyły się według harmonogramu: 11:00 — grupa Pszczółki, 12:00 — grupa Żabki, 13:00 — grupa Motylki. Przed nami jeszcze jedno spotkanie — grupy Kangurki, które to postanowiły spędzić ten czas na pikniku wraz z wychowawcami i rodzicami 3czerwca 2022 roku. 

rodzicepszol

Podkategorie