Super Przedszkolaki”

P1160876Dzieci z naszego przedszkola z grupy „ Motylki” zdobyły III miejsce w konkursie „ Super Przedszkolaki 2018r.”,organizowanym przez gazetę „ Echo Dnia”. Dzieci otrzymały w ramach nagrody piękne puzzle oraz ciekawe gry dydaktyczne. Gratulujemy!

Bajka w Szkole Podstawowej

P1160842W dniu 8 czerwca, dzieci z Prywatnej Szkoły Podstawowej w Końskich zaprosiły przedszkolaki z  „ Bajkowej Krainy” na bajkę pt. „ Lampa Alladyna”. Dzieci przeniosły nas w magiczne, egzotyczne miejsca. Niezwykle kolorowa i bajeczna dekoracja sprawiła że, dzieci były żywo zainteresowane tym co się dzieje na scenie. Całość zwieńczył tradycyjny turecki taniec w wykonaniu dziewczynek ze szkoły podstawowej.

Czytanie wierszy patriotycznych ”

20180607 103355Dnia 7 czerwca przedszkolaki wraz z paniami wybrały się do Parku Miejskiego, aby uczestniczyć w prezentacji wierszy patriotycznych. Wiersze te odczytały władze miasta z okazji 100-letniego Odzyskania Niepodległości. Tematem spotkania było: „ Czytamy Dzieciom w Niepodległej”. Dzieci z dużym zaangażowaniem wsłuchały się w tematykę wierszy, oraz wspólnie z władzami miasta zaśpiewały hymn Polski.

Wycieczka „ Pszczółek” do FlySky

20180604 130241Dnia 4 czerwca w ramach „ Dnia Dziecka” oraz ukończenia przedszkola grupa „ Pszczółki” wybrała się na wycieczkę do parku rozrywki FlySky w Kielcach. Starszaki miały okazję skorzystać z parku trampolinowego oraz placu zabaw ( Małpiego gaju). Dzieci spędziły ten czas niezwykle aktywnie. Była okazja spożytkować duży zasób energi, zabawa była wyśmienita.

Obchodzimy Dzień Dziecka w przedszkolu

P1160789Święto każdego dziecka przypada na 1 czerwca, w tym dniu i w naszym przedszkolu świętowaliśmy z tej okazji. Była wspólna zabawa na placu zabaw, bańki mydlane, muzyka, gry i zabawy z chustą animacyjną oraz słodkość w postaci waty cukrowej.