Spotkanie z rodzicami”

1297523101W dniu 21 czerwca  2018r. ( czwartek) w naszym przedszkolu odbędzie się zebranie z rodzicami. Spotkanie zacznie się o godzinie 15. 30 na auli. Zebranie będzie dotyczyć podsumowania pracy opiekuńczo– wychowawczej przedszkola w roku szkolnym 2017/2018, oraz zostanie przekazana informacja dotycząca przerwy wakacyjnej.  Po spotkaniu z panią dyrektor prosimy rodziców o udanie się do sal na spotkania grupowe. Zapraszamy wszystkich rodziców  !!!

Zakończenie roku w przedszkolu

ABSOLWENT 17W dniu 25 czerwca o godzinie 13. 15 odbędzie się pożegnanie starszaków. Rodziców dzieci z grupy „ Pszczółki” serdecznie zapraszamy.

Wizyta w gabinecie stomatologicznym”

dentystaDnia 17 maja 2018r. przedszkolaki z grup: „ Żabki” i „ Pszczółki” wybiorą się z wizytą do gabinetu stomatologicznego. Spotkanie to ma na celu poznanie zawodu stomatologa. Dzieci będą mogły zobaczyć z bliska gabinet oraz narzędzia ‚którymi na co dzień posługuje się w swojej pracy stomatolog.

Dzień Dziecka ”

dzień dzieckaKochane dzieciaki, zapraszamy na obchody„ Dnia Dziecka” 1 czerwca 2018r. na przedszkolny plac zabaw. W programie: gry, zabawy, konkursy oraz wiele innych atrakcji. Liczymy na udaną zabawę.

Dzień Mamy i Taty”

dzień mamyDzieci wraz z wychowawcami serdecznie zapraszają wszystkich rodziców na uroczystość z okazji „Dnia Mamy i Taty”. Część artystyczna z okazji tego święta odbędzie się następująco w poszczególnych grupach:

24 maja 2018r. godzina 14.00 — grupa „ Żabki”

25 maja 2018r. godzina 13.30 — grupa „Motylki”

28 maja 2018r. godzina 14.00 — grupa „ Biedronki”

29 maja 2018r. godzina 14.00 — grupa „ Pszczółki”

Zebranie z rodzicami

Szanowni rodzice, dnia 10 maja 2018r. o godzinie 15.30 w naszym przedszkolu w sali „Motylki” odbędzie się spotkanie z  panią pedagog. Tematem zebrania będzie zagadnienie:   „ Jestem rodzicem przedszkolaka”. Zachęcamy do czynnego udziału w prelekcji.

Międzynarodowy Dzień Książki

Dnia 25 kwietnia przedszkolaki wybiorą się do Publicznej Biblioteki w Końskich, a wizyta będzie związana z Międzynarodowym Dniem Książki.

Przedszkole zamknięte

Szanowni rodzice informujemy, że przedszkole dnia 2 maja  2018 r. jest nieczynne.

Spotkanie ze Strażakami

strazakDnia 10.05.2018r. będziemy gościć w naszym przedszkolu strażaków, którzy przybliżą przedszkolakom wykonywanie ich zawodu.

Czerwony Kapturek”- zabawa w teatr

Z okazji Dnia Teatru przedszkolaki z grupy „Pszczółek” i „ Biedronek” wybierają się do Powszechnego Teatru w Radomiu na przedstawienie pt. „ Czerwony Kapturek” — zabawa w teatr. Wyjazd 27.03. 2018r. o godzinie 7.30.

Powitanie wiosny

wakacje

Dnia 26 marca 2018 roku z okazji Powitania Wiosny, dzieci z naszego przedszkola wybiorą się nad rzekę aby pożegnać Zimę topieniem Marzanny.