Życzenia na Boże Narodzenie

spędzonych w rodzinnej atmosferze

oraz wielu miłych chwil

w nadchodzącym Nowym 2018 Roku

życzą Dyrekcja oraz przedszkolaki.

Przedstawienie Jasełkowe

Dnia 21 grudnia 2017roku o godzinie 13.00 odbędzie się przedstawienie Jasełkowe, na które serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców.

Zbiórka Świąteczna– Zaczaruj z nami Święta”

20171218 152143Serdeczne podziękowania dla wszystkich dzieci oraz rodziców, którzy włączyli się do zbiórki światecznej, której celem jest wsparcie rodzin i systemu pieczy zastępczej powiatu koneckiego. Państwa podarunki zostały przekazane Fundacji „TUO PORTU”. 20171207 091020

Świąteczne ozdoby

aniołekDnia 8 grudnia i 13 grudnia 2017 roku odbędą się świąteczne warsztay z rodzicami w grupie Żabki, tematem będą „Serwetkowe Aniołki” oraz „Makaronowe łańcuchy”. Serdecznie zapraszamy chętnych rodziców do miłej zabawy z dziećmi.

Mikołajkowe prezenty

choinka14 1 Dnia 7 grudnia do naszego przedszkola przyjedzie pani Beata Napierała –Wiceprezes Krajowego Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości oraz Pani Monika Jedynak — Komendant Ochotniczego Hufca Pracy w Końskich, aby wręczyć dzieciom mikołajkowe prezenty.

Mikołaj

Dnia 6 grudnia 2017roku z okazji Mikołaja odbędą się dwie wycieczki autokarowe. Grupa Żabki i Pszczółki wybierają się do Krainy Świętego Mikołaja w Kołocinku. Grupa Żabek wyjeżdża do Wioski Świętogo Mikołaja w Bałtowie. A najmłodsze grupy dzieci, Motylki i Słoneczka Świety Mikołaj odwiedzi w naszym przedszkolu. Wszystkie grzeczne dzieci zostaną obdarowane prezentami.

Vox animalium

20171127 114940Zbiórka karmy dla bezdomnych  psów i kotów została zakończona. Dnia 27 listopada żywność dla zwierząt została przekazana pani Barbarze. Serdeczne podziękowania dla wszystkich dzieci i rodziców, którzy zechcieli przyłączyć się do zbiórki oraz pomóc zwierzakom.

Czyste powietrze wokół nas

To juz kolejna edycja programu „Czysta powietrze wokół nas”, który realizujemy wsród dzieci 5-letnich w naszym przedszkolu we współpracy ze Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Końskich.

Akademia Zdrowego Przedszkolaka

grafika ruszaj sie z lionfitnessNasze przedszkole przystapiło do XXII Akademii Zdrowego Przedszkolaka, uczestniczymy w akcji „Zdrowa rodzina– Szczęśliwa rodzina”. Akcja ta jest poświęcona tematyce zdrowego żywienia i aktywności fizycznej. We współopracy z firmą Lionfitness proponujemy dorosłym bezpłatny dostęp do diet, treningów on-line i wsparcia trenerów i dietetyków, którzy w ramach akcji „Ruszaj się z Lionfitnes„pomagają zdobyć formę!!!

Zabawa Andrzejkowa

czarodziej dla dzieckaDnia 30 listopada 2017 roku odbędzie się w naszym przedszkolu zabawa Andrzejkowa.

Konkurs Uśmiech dziecka.

P1120263Informujemy, że nasze przedszkole bierze udział w konkursie „Akademia Aquafresh”. Prosimy o oddawanie głosów na naszą pracę pod adresem internetowym www.akademia-auafresh.pl w zakładce konkursy– uśmiech dziecka– galeria prac. Dodatkowo możemy zdobyć 30 punktów za każdy zarejestrowany paragon z produktami Aquafresh za minimum 15zł. Każdego dnia możemy oddać jeden głos na naszą pracę. Dziekujemy za wsparcie w głosowaniu.